Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli müşterilerimiz ve kıymetli iş ortaklarımız,

Ülkemiz, coğrafi konum açısından lojistik merkez olabilecek, önemli bir potansiyele ve avantaja sahiptir. Bu potansiyelin doğru ve etkili kullanımı, Türkiye lojistik sektörünü dünyanın en büyükleri arasına sokacaktır.

24 yıl önce çıktığımız bu yolda hem lojistik sektörüne, hem de hizmet verdiğimiz müşterilerimize dürüst, kaliteli ve ilkeli bir hizmet vermeyi önceliğimiz olarak belirledik. Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize, iş ortaklarımıza özel çözümler sunarak lojistik sektöründe fark yaratacak çalışmalara imza attık.

Yekaş Fides olarak, sorumluluklarımızın bilinciyle müşterilerimizin heyecanını paylaştık. Bu sayede, ilk günkü tutkumuzla bugünkü tecrübemizi harmanlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tecrübeli, profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile, hepsi kendi ülke ve bölgelerinde itibarlı, işbilir partner ağımız, hizmet kültürümüzün temelini temellerini oluşturuyor. Bugün geldiğimiz noktada;kara, hava ve deniz taşımacılığında tüm dünya ülkelerine yönelik butik hizmet verebiliyoruz.

Öncelikli hedefimiz meslek etik kurallarına olan sadakatimizle birlikte hizmet ve etkinlik alanımızı her yıl olumlu yönde geliştirerek kendi sektörümüze maksimum katkı sağlamaktır.

 

Rafet Uyanık – Yönetim Kurulu Başkanı